VOLA Hostel cieszy się ogromną popularnością wśród Klientów zagranicznych jak również Klientów pochodzących z Polski. Hostel jest nowo powstałym obiektem, który zachwyca swoimi wnętrzami. Przykładamy ogromną wagę do czystości i przede wszystkim wygody oraz komfortu naszych Gości.

Do grona naszych stałych Klientów zaliczają się również grupy, ponieważ VOLA Hostel pomieści łącznie 150 osób. Do dyspozycji Gości oddajemy pokoje 1- 2- 4- 6-osobowe. Każdy Gość ma dostęp do ogólnodostępnej w pełni wyposażonej kuchni a także do darmowego Wi-Fi. Każdy Klient ma swoją szafkę zamykaną na klucz, lampkę i gniazdko. W każdym pokoju znajduje się również lodówka i klimatyzacja. 

Wyróżnia nas świetna lokalizacja, ponieważ znajdujemy się 10min jazdy samochodem od Centrum Warszawy. Dodatkowym atutem jest to, że Hostel zlokalizowany jest przy trasach wjazdowych/wyjazdowych z miasta co dodatkowo ułatwia i przyspiesza komunikację. Niewątpliwie ogromną zaletą jest darmowy parking dla autokarów znajdujący się na terenie obiektu. Nasi Goście z łatwością mogą poruszać się po mieście, ponieważ Hostel znajduje się 2min pieszo od metra/pociągu/autobusu. 

Warto wspomnieć, że obiekt jest monitorowany 24h/dobę.

Zapraszamy grupy zorganizowane i wycieczki szkolne.
Każda Grupa otrzyma indywidualną ofertę.

Zachęcamy do kontaktu.

VOLA Hostel,
[email protected]
+48 786 86 94 68